Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jestřabice

2. 8. 2009

ObrazekJestřabice - když jsem se dozvěděl kdo tam zrovna z kamadádů přebývá, tak jsem dlouho  neváhal a vyrazil  za nima. Ono setkání së členy z MFC a jejich rodinnými příslušníky, kteří  bydlí poměrně daleko od Ostravy je celkem vzácné a když se vypravili  na naší  Moravu, kdo by váhal. Navíc posléze předaná informace  o tom, že dorazí i kluci ze Slovenska byla nesmírně lákavá.

Voda je to milá s docela služným zázemím i pro rodinnou na dovolenou pro  nepříliš náročné. Pravda s rybama jsem jako obyčejně  neměl příliš štěstí,  pár šupíků kolem 60-65 cm , ale jeden  co stál za fotku se přece jem vykulil. Obrazek
Pravda žádný  mastodont, jen pouhých  8kg a pár deka, ale kapřík to pěkný  byl.

Ale daleko lepší  byla nálada a celá partička, která se nás tam sešla.
 Miki s rodinou a Fosgen s přítelkyní  tam  vegetovali  celý týden, a my s Marim a přáteli ze Slovenska jsme dorazili jen na víkend.
   Někteří to však umí  i  za krátkou dobu se vytáhnout. A tak Mari  vymastil hned první  noc krásnou  jedenácku!!

ObrazekA to jsem se ještě nezminíl  o děvčatech,  která také ví  jak  na ně. To  jsem koukal,  když  se urputně rozhodli, že  bez fotek s Jeseterem  neodejdou od vody ani za nic.  A od  přání nebylo daleko ke skutkům.ObrazekNo  že to holkám oběma sluší?