Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání na Polouvsí

15. 4. 2008

Tlupa z Moravia Fishing Club se vypravila na setkání v Polouvsí....

Jelikož však mám i jiné  povinnosti, které v žádném případě nebylo možné přeložit na jindy, přijeli jsme společně s kamarádem kaprařem Slávou až v neděli v poledne za klukama. Bylo jich tam  mraky celkem 16 a pěkně seřazení (Jak vidno na obrázku). ObrazekBohužel většina už balila a navíc se ani  netvářili zrovna spokojeně co se týče úlovků. Chvilku jsme popovídala o zkušenostech z uplynulých dvou dní a pomalu začali vybalovat své nádobíčko.

I přes jejich ne zrovna pozitivní reakce směrem k obsádce zdejší vody jsme se my nenechali odradit a jen co jsme u celé vody zůstali sami, jsme vyjeli na člunu zakrmit a okouknout místo našeho lovu. Pak už jen nastražit oblíbené boilie a dát jim čas. No a pak už bylo vše jen na rybách jakou měli chuť kousat. A výsledek  nebyl  špatný.  Na to, že jsme tam strávili necelých 20 hodin to stálo za to. Celkem jsme ulovili 26 kousků od 53  do 78cm.

ObrazekV noci  největší aktivita od 2.00 do 04.00 takže na spánek nebylo ani pomyšlení.

Vzhledem k dobrým vztahům nám pan  majitel Kopečný povolil  chytat i v pondělí, kdy standartně je rybník uzavřen.

Tímto mu chci poděkovat za důvěru, že nás zde nechal bez dozoru. ('Však u nás má vždy jistotu, že neděláme u vody nepravosti a žádné ryby mu neukradem). Je to v našem  zájmu, protože na pověsti slušného rybáře mi velice záleží.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář